ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Відео-матеріали:

Про виробництво вікон

Компанія "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" провівши маркетингове дослідження з розвитку віконного ринку в Україні в 2006 році прийняло рішення про запуск власного виробництва металопластикових (ПВХ) вікон, дверей. За ці роки ми накопичили великий досвід, розширили можливості виробництва і створили широкий асортимент виробів, що дозволяє нам якісно і ефективно вирішувати будь-які архітектурні завдання наших клієнтів.

До сезону 2016 р, керівництво компанії прийняло рішення про запуск двох автоматичних ліній, що дозволить виробляти понад 400 вікон в день, таким чином мета нашої компанії не тільки зайняти лідируюче становище на віконному ринку, а так само бути максимально комфортними для дилерів.

З самого заснування для заводу "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" була поставлена ​​задача забезпечити виготовлення тільки якісних металопластикових вікон і дверей. Важливим є ще й те, що ми пропонуємо наші вікна та двері за найбільш конкурентними цінами, що підтверджується регулярно проводяться маркетинговими дослідженнями цінової ситуації на віконному ринку.

"ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" є офіційним дистриб'ютором заводу опентек.

На заводі «Інетрметаллпласт» особливе місце відводиться виробництву склопакетів, які здатні виконати різні функції від шумопоглинання до енергозбереження. Сучасний склопакет - це не тільки суто утилітарний, але і декоративний елемент будівництва, який дозволяє покращувати будівлі, надає їм респектабельний і доглянутий вигляд.

Підводячи ПІДСУМКИ, моно з упевненістю сказати, ЗВЕРТАЮЧИСЬ до нас, Ви комплексно вирішуєте задачу скління Вашого об'єкту, оскільки ми володіємо виробничим і сервісним комплексом.

Про виробництво металопродукції

Компанія «ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ» продає на вигідних умовах продукцію власного виробництва: два профілі металочерепиці Premium Plus (польський стан «DACHPOLL») і Monterry (фінський стан «SAMESOR»), а також фронтонні планки, ендови, ковзани, снігозатримувачі та інші добірні елементи покрівлі - одяг для Вашої покрівлі.

Краща металочерепиця виходить тільки з якісної сировини - це аксіома. На заводі «Інтерметалплст» використовується сировина тільки з гарячеоцинкованої сталі з вмістом цинку не менше 140г / м2.

 

 

Для того щоб отримати довговічну і красиву металочерепицю, наша компанія вибирає тільки якісний метал, який відповідає всім ГОСТ-ам, щоб майбутня покрівля була захищена від корозії.

Листову рулонну сталь з полімерним покриттям (поліестер, і матова поверхня) нам поставляють провідні українські та європейські виробники:

 • Компанія «Модуль - Україна» одна з найбільших виробничих груп на Україні;
 • ММК ім. Ілліча Маріупольський металургійний комбінат;
 • Компанія Arcelor Mittal.

Будьте впевнені, покрівля з металочерепиці «Premium Plus» і «Monterry» виробництва нашого заводу:

 • витримає і морозну зиму, і дощове міжсезоння, і спекотне літо;
 • колірна гамма задовольнить навіть найвишуканіший смак;
 • бездоганна геометрія і точність стику листів -забезпечують легкий монтаж.

"ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" працює на ринку металопрокату з 2006 року. Працьовитість, відповідальність і своєчасне виконання замовлень це складові надійного і стабільного партнера з найкращим показником: співвідношенням ціни - якості.

Основні напрямки по металопрокату:

 • виробництво металочерепиці та профнастилу;
 • виробництво добірних елементів покрівлі (коник, ендова, відлив і т.д.);
 • поздовжня різка рулонного металу на штрипси;
 • поперечна різка рулонного металу на листи;
 • виробництво армуючого профілю для ПВХ-систем з оцинкованої сталі.

Наші послуги

 • Поставка оцинкованої сталі в листах і рулонах, в тому числі оцинкованої сталі з полімерним покриттям;
 • Комплектація покрівлі: саморізи для покрівлі, ущільнювачі, підпокрівельні плівки (гідро і паробарьери), теплоізоляція.

Широкий асортимент, гнучка цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта, власний автомобільний транспорт-робить співпрацю з нами легким і приємним.