ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Дана фурнітура є високотехнологічним продуктом, здатним поєднувати в собі відмінну якість і невисоку ціну. Відрізняється своєю багатоваріантністю, що дозволяє підібрати для кожного покупця найбільш оптимальний комплект.

Переваги фурнітури МАСО

th9JB6PWVN масоФурнітуру МАСО вигідно відрізняє

  • елегантний зовнішній вигляд
  • "М'якість" роботи
  • універсальність простота і підвищений діапазон регулювань
  • простота монтажу
  • широкий вибір додаткових елементів

Можливість застосування фурнітури срібного кольору.

 

Тришарове антикорозійне покриття (оцинковка, хромування, покриття воском на молекулярному рівні).
Наявність видавленого ребра жорсткості на основних елементах фурнітури (основний механізм, ножиці, середній замок ...)
Мікроліфта (пріподніматель стулки) йде в стандартній комплектації з основним механізмом.
Нижня петля, крім регулювань переміщення стулки по горизонталі і вертикалі, має регулювання на притиск !!!
Наявність ножиць з функцією мікропровітрювання. Можливість застосування цапф з підвищеним захистом від злому.

 furnitura maco

 

 Maco forest furnitura 1 624

 

Переваги фурнітури Siegenia

 2a1e899e92c922acc70de888999a45a51 1170x300Фахівці знають, що фурнітура - одна з найважливіших частин віконної системи. Від її якості залежить довговічність роботи вікна, а також додаткові функціональні можливості. Тому тільки продукція солідних виробників може гарантувати європейську якість роботи. У їх числі - німецька компанія SIEGENIA-AUBI.

 

У перших рядах

 

Кілька років тому компанія SIEGENIA, заснована в 1914 році, і компанія AUBI, що займається виробництвом віконної фурнітури з 1873 року, об'єдналися і тепер випускають продукцію під загальною торговою маркою SIEGENIA-AUBI. При цьому назви старих лінійок збереглися: Favorit Si-Line від SIEGENIA і A 300 від AUBI. Вся фурнітура SIEGENIA-AUBI проводиться тільки на власних заводах в Німеччині, що означає високу якість всіх деталей. Саме тому фурнітура розрахована на 20000 циклів відкривання - близько 20 років роботи.

Переваги фурнітури SIEGENIA-AUBI

 

Універсальність фурнітури SIEGENIA-AUBI, що відрізняє продукцію цієї фірми, особливо приваблива для дилерів і переробників. Як вже говорилося, більшість елементів можуть бути як лівими, так і правими, що дуже зручно при закупівлі деталей. Багато комплекти фурнітури розроблені таким чином, щоб готова конструкція могла легко допустити заміну одних деталей на інші. Крім посилення класу захисту можна встановити різні провітрювачі, мікроліфт і ін. Мала кількість місць кріплення і легкість з'єднання елементів скорочує час монтажу і економить, власне, кріпильний матеріал.

imige sieg

02 furn2

Елементи фурнітури металопластикових вікон

Що таке мікроліфт? Будь-яка, навіть ідеально зібрана і бездоганно встановлена ​​віконна стулка з часом може почати провисати під власною вагою, яка нерідко перевищує 70 кг.! Щоб повністю вирішити цю проблему, серйозні компанії-виробники віконної фурнітури розробили унікальний мініатюрний «мікроліфт», який піднімає стулку.

«Мікроліфт» створює додаткову опору для вікна. Крім того, мікроліфт "працює" не тільки в закритому положенні вікна, але і в положенні відкидання, коли навантаження на фурнітуру максимальна.

Блокіратор неправильного відкривання запобігає помилковий поворот ручки, щоб вікно або двері не повисли на одній петлі (що може вивести їх з ладу).

Протизломна функція. В якості базової опції кутова передача VSU S-ES і противовзломная пластина створюють в нижньому кутку вікна з боку ручки надійний захист. Протизломна, регульована по притиску грибовидная цапфа витримує навантаження на розрив до 1500 кг., І противовзломная функція нижнього кута рами з боку ручки зберігається також в відкидному положенні.

 

blokirator

Мікропровітрювання. Давайте уявимо, що у Вашій кухні жарко і волого, на плиті щось готується, і вікна запітніли і вимагають провітрювання. А за вікном - двадцятиградусний мороз. Або у Вашій квартирі невелика оранжерея, Ваші квіти не люблять холод, але провітрювати приміщення все-таки треба.
Або Ваш малюк любить возитися з іграшками на підлозі, але немає бажання тримати абсолютно герметичні металопластикові вікна весь час закритими.
Закриті вікна змушують своїх власників страждати від нестачі кисню, а відсирілі укоси приносять вологу і цвіль. Або навпаки: звичайного провітрювання надмірно багато, і з'являється небезпека сильних протягів, особливо в осінній і зимовий час.

Ми добре знайомим з такими проблемами і обов'язково встановлюємо в наші вікна функцію мікропровітрювання. З поворотом ручки на 45 градусів вгору, стулка відсувається від рами на кілька міліметрів. Така мікровентиляція гарантує постійний приплив свіжого повітря при фактично закритому вікні і повна відсутність протягів.

Опис і переваги фурнітури Т & T

11

Віконна фурнітура Т & Т виготовляється на сучасному обладнанні, яке мінімізує участь людини у виробничому процесі, тим самим зводячи до мінімуму «людський фактор», часто призводить до випуску неякісного продукту.

 

22
Цапфи (притиски) на всіх елементах регульовані на зусилля притиску і мають ролик для найбільш м'якої і комфортної роботи фурнітури зі збереженням зусилля притиснення. Універсальні (ліво-праві) ножиці і окремо приєднується петля-прапорець спрощують роботу складальників, полегшують роботу відділу постачання і зменшують складський запас.
 33
Ножиці мають дві точки регулювання притиску, що в комплексі з наявністю додаткового вбудованого больци на середньому замку дозволяє забезпечити максимальну ступінь притиску в районі верхньої петлі, що є самої «слабкої», в розрізі продування, деталлю фурнітури незалежно від виробника. Передавальний механізм виконаний в цілісному корпусі, що виключає можливість заклинювання передавальної шестерні через її перекосу.
 2016 03 27 124859
Ножиці мають вбудований фіксатор відкидання, який запобігає самозахлопиванія стулки в режимі провітрювання при протягах. Також, вбудованим елементом є блокіратор повороту ручки, який запобігає помилковий поворот ручки в режимі провітрювання.
 55
Окремо встановлюється мікроліфт-блокіратор дозволяє досить гнучко реагувати на потреби замовника і його можливості (дана деталь може бути встановлена на вже змонтовані віконні конструкції, без втручання в обв'язку стулки, за допомогою звичайної викрутки). Гнучкі передачі (в кутовий передачі і середніх запорах) складаються з 3-х паралельно встановлених гнучких сталевих смуг, забезпечуючи тим самим максимально довгий термін експлуатації фурнітури.
 66
Всі елементи, здатні фіксувати деталі в фурнітурному пазе стулки, виконані з металу і жорстко з'єднані з деталями фурнітури, що виключає «втрату» цих важливих деталей при монтажі фурнітури на стулку. Так само присутні конструктивні елементи не допускають «злипання» нерухомих і рухомих частин фурнітури.

У нижній петлі стулки підшипником ковзання між регулювальним гвинтом і штирем опори є не пластиковий вкладиш (схильний до різного ступеня деформації в залежності від ваги стулки), а сталева кулька. Також дана петля оснащена не тільки стандартної регулюванням по висоті і ширині, а й регулюванням притиску.

 

Фурнітурна система Т & Т сертифікована за системою ISO 9001, має український і російський сертифікати відповідності. Так само дана система успішно пройшла випробування і сертифікована в IFT Rozenheim (Інститут віконних технологій в м Розенхейм, Німеччина).