ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Ковпак на стовп

Для захисту стовпа огорожі від атмосферних опадів використовуються ковпаки на стовп. Ця захисна функція особливо актуальна в зимову пору року, коли накопичена волога замерзає і розширюється в обсязі, викликаючи передчасне руйнування конструкції. В якості декоративного елемента ковпак на стовп прикрашає паркан, дозволяє гармонійно вписати його в існуючий дизайн ділянки.

 

В якості декоративного елемента ковпак на стовп прикрашає паркан, дозволяє гармонійно вписати його в існуючий дизайн ділянки. Практична функція ковпака полягає в захисті стовпа від атмосферних опадів, особливо в зимовий час, коли накопичена волога замерзає і розширюється в обсязі, викликаючи передчасне руйнування конструкції.

 

 

 

Планка для огорожі П-подібної форми

Планка для огорожі П-подібної форми для профнастилу ПС 8, ПС / ПК 10, ПС / ПК20 (Поліестер / Матполіестер). це елемент декору для огорожі. Вона надає забору додаткову жорсткість і естетичний зовнішній вигляд огорожі планка надає захист від атмосферних явищ і корозії металу Покриття п-планки може бути глянсовим або матовим. Стандартна довжина планки - 2000 мм

 

 

Стовпи для забору

Великий досвід говорить про те, що оптимальними для забору є стовпи з металевої труби, між якими кріпляться парканні секції або натягується металева сітка. У дачному і котеджному будівництві, паркани з профнастилу придбали найбільшу популярність. Наша компанія пропонує стовпи для забору, в комплекті стовпа передбачена зварна заглушка для запобігання наповненням водою. Стовпи встановлюються в грунт свердління, за допомогою бура. Отвори свердляться меншим діаметром, ніж діаметр стовпа, і тільки потім, стовп забивають в землю. Потім заливають бетоном або трамбують з використанням щебеню. Металеві лаги кріплять до стовпа електрозварюванням.

 

 

 

Розмір труби
20*20
20*30 50*50
20*40 60*60
40*40 80*80
40*60 100*100