ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Піна монтажна


         

 

 

SomaFix Profit 65LT BUDFIX 708P MEGA 65 Hauser для пістолета PENOTEK ПРО 65 PENOTEK foam
Обсяг балона 800 мл 850 мл 1000 мл 750 мл 750 мл
Обсяг на виході 65 л. (В залежності від вологості повітря і температури 65 л. (В залежності від вологості повітря і температури 65 л. (В залежності від вологості повітря і температури 45 л. (В залежності від вологості повітря і температури 45 л. (В залежності від вологості повітря і температури
температура застосування -15°С / +30°С. +5°С / +25°С. від -7 до +30, +5С до +25С від + 5С до + 35С
Поява верхньої плівки 8 - 10 хв 8-10 хв 8-10 хв 8-10 хв 8-10 хв
Час повного затвердіння 24 години 24 години 12 годин 24 години 24 години
термостійкість від -40 до +100 ° C від-50oС до + 90oС -50oС до +90oС від-50oС до + 90oС від-50oС до + 90oС
Термін придатності 15 місяців при температурі від 0 ° C до +30 ° C. 15 місяців при температурі від 0 ° C до +30 ° C. 12 міс 12 місяців 12 місяців
зберігання хранить при температуре от 0 °C до +30 °C. В прохладном и сухом помещении,в аертикальном положении. зберігаті при температурі від 0 ° C до +30 ° C. У прохолодному и сухому пріміщенні, в аертікальном положенні. від + 5C до + 30C. від + 5C до + 35C. від + 5C до + 35C.

 

Пістолети для монтажної піни

 

FG-3102 Сталь FG-3103 Tytan Caliber 30
Матеріал Нержавіюча сталь Нержавіюча сталь Нержавіюча сталь
Переваги Можливість регулювання швидкості потоку піни Можливість регулювання швидкості потоку піни Великий вихід піни, проста очищення, легкий - зручність в роботі.
Виробник сталь Сталь Tytan
Країна виробника Китай Китай Китай
Додатково Професійний пістолет для піни СТАЛЬ FG-3102, використовується для зручного нанесення монтажної піни, при установці дверей, вікон та інших елементів будівельної конструкції. Корпус виготовлений з металу, рукоятка - з пластика. Модель дуже надійна, має великий надійний ресурс. Пістолет підходить для всіх видів балонів з професійною монтажною піною. Комплектується двома допоміжними пластиковими насадками для тонкої і точної роботи, простий в експлуатації і легко чиститься. Професійний пістолет для піни СТАЛЬ FG-3103, використовується для зручного нанесення монтажної піни, при установці дверей, вікон та інших елементів будівельної конструкції. Основні робочі елементи (голчастий клапан, тримач балонів, ствол пістолета і курок) виконані з іншого металу і мають антикорозійне покриття, що значно полегшує очищення і збільшує робочий ресурс інструменту. Пістолет для монтажної піни Tytan Caliber 30. Призначений для роботи з професійної піною. Трубчастий металевий пістолет для роботи з професійної піно

 

 

Універсальні силіконові герметики

Універсальний силіконовий герметик Dr. Fix Універсальний силіконовий герметик TYTAN Очищувач для монтажної піни Penosil
Будівельний силіконовий герметик, прозорий, який наноситься щіткою, спеціально розроблений для проведення герметизуючих робіт. Високоякісний кислотний силіконовий герметик призначений для будівельних і загальних ремонтних робіт, має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: скло, метал, кераміка, деревина, різні види пластиків. Змивка поліуретанової піни - це ацетоновий розчинник, призначений для чистки не виведеної поліуретанової піни.
Застосовується всередині і зовні будинків. Широка область застосування; Очищувач буває двох типів: для незатверділої монтажної піни і для затверділої монтажної піни.
Герметик будівельний непридатний для застосування на поліетилені, поліпропілені і для використання під водою. Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів без використання грунтовки; Особливо рекомендований для чищення пістолетів від піни. Як виштовхує газу застосовані нешкідливу для озоносфери суміш пропан-бутан.
Гарна адгезія до скла, керамічній плитці, емалі, фарфору та більшості будівельних матеріалів. Зберігає еластичність. Силіконовий герметик стійкий до атмосферного впливу. Еластичний, підходить для швів з деформацією ± 20%; стійкий до впливу високих і низьких температур (від -40oC до + 100oC); Застосовується для очищення: пістолета, балона (клапан і безпосередньо сам балон зовні), одягу, різних поверхонь.

 

Хімія для ПВХ

 

   

Клей для ПВХ greenteQ PVC-Kleber Клей-секунда greenteQ Sekundenkleber Очищувач для ПВХ greenteQ PVC-Reiniger 10
Призначений для склеювання будівельних елементів з твердого ПВХ. Клей-секунда greenteQ Sekundenkleber - бистротвердеющий однокомпонентний клей для використання в малому і промисловому виробництві на спеціалізованих підприємствах. Очищувач для ПВХ greenteQ PVC-Reiniger 10 - легко розчиняє очищуючий засіб для жорсткого білого ПВХ.
Відрізняється хорошою термостійкістю і чудовою стійкістю до УФ випромінювання. Клей для ПВХ greenteQ PVC-Kleber володіє атмосферостойкостью, необхідної для застосування клею при монтажі віконних блоків згідно з регламентом RAL 716/1 частина 1 розділ 3.2.5, тобто пожовтіння клею не відбувається. Області застосування: ущільнювальна техніка, каналізаційна техніка, пластмассо- і металообробна промисловість і т.д. Клей-секунда особливо добре підходить для склеювання різних гумових і пластмасових поверхонь. Очищувач для ПВХ greenteQ PVC-Reiniger 10 застосовується на спеціалізованих підприємствах в якості легко розчиняє засобу для чищення для пластикових віконних профілів з жорсткого білого ПВХ.
Використовується в наступних областях:
Віконне виробництво: приклеювання додаткових профілів, таких як відливи, водоотбойником, нащільники, планки рольставен; Клей-секунда greenteQ Sekundenkleber застосовується при монтажі віконних блоків для приклеювання ущільнювачів з АРТК (EPDM), наприклад, при з'єднанні під гострим кутом або в стик між собою і з профілями з жорсткого ПВХ і алюмінію. Очищувач для ПВХ добре підходить для попередньої підготовки поверхонь перед склеюванням, а також видалення маркувань і сильних забруднень.
Сантехнічні роботи: приклеювання труб, ринв і т.д .;
Монтаж виставкового обладнання та вивісок: приклеювання інтегральних плит з жорсткого ПВХ. Клей-секунда відрізняється особливо коротким часом схоплювання, має гарну стійкість до низьких і високих температур, а також атмосферостійкістю. Очищувач для ПВХ greenteQ PVC-Reiniger 10 також призначений для очищення різних непрозорих термопластів і дуропласт в різних галузях промисловості.

 

Z-з'єднувач

Z-з'єднувач - використовується для монтажу підвіконь з ПВХ.

 

 

Анкерная пластина універсальна

Універсальна анкерная пластина використовується для монтажу віконних конструкцій з ПВХ профілю, підходить практично під всі типи ПВХ профілю.

 

Використання анкерних пластин при установці вікон і дверей незамінне при роботі з багатошаровими стінами, а частіше, коли застосування такого кріплення як саморізи, анкери, дюбелі і турбошурупи практично не можливо. Сама фіксація анкерної пластини до віконного профілю не має нічого складного: досить закріпити пластину замком в профіль і зафіксувати саморезом, а ось монтаж в цеглина проводиться за допомогою дюбелів з ударним шурупом, відповідно, як і кріплення в бетон відбувається за допомогою, як ударних шурупів, так і анкерів, в інших випадках частіше використовують дюбельний кріплення або просто універсальні саморізи.

Часто проблемою установки віконних систем є способи монтажу за допомогою анкерів і шурупів крізь віконний профіль, що може привести до подальшої деформації конструкції через сезонні змін або тимчасової усадки стін. У разі монтажу з використання анкерних пластин деформація віконних блоків практично не можлива.

Анкерні пластини легко приховати будь-якими декоративними елементами, не тільки плінтусами, лиштвами і підвіконнями, а просто при подальшій обробці укосів за допомогою як штукатурки так і гіпсокартону. При використанні шпаклівок і розчинів анкерная пластина служить додатковою підставою для них. Також при сильному навантаженню при поривах вітру або відкриванні та закриванні великих віконних прорізів анкерная пластина несе собою підвищений опір навантажень і деформації.

ПВХ нащельник greenteQ Flachleiste PVC 50мм, 40мм, 30мм.

 

 

ПВХ нащельник greenteQ Flachleiste PVC призначений для закриття монтажного шва при монтажі вікон. Нащельники поставлются в рулонах, від яких можна відрізати відрізок потрібної довжини. ПВХ нащельник greenteQ Flachleiste PVCоснащен самоклеящейся смугою з пінополіетелену товщиною 1,0 мм, що дозволяє при рівній поверхні підстави також використовувати ПВХ нащельник для зовнішніх робіт.

 

ПВХ нащельник greenteQ Flachleiste PVC також поставляється з м'якою силіконовою кромкою, яка після приклеювання нащільники повністю приховує самоклеящуюся смугу, тобто край нащільники змикається з віконним профілем без паза.

 

 

Переваги:

  • Стійкість до УФ-випромінювання (світлостійкість);
  • Термін зберігання: два роки, зберігати в сухому місці;
  • Економічна, чиста і зручна технологія обробки;
  • Менше обрізків завдяки упаковці в рулонах;
  • Проста транспортування, невеликий транспортувальний вага;
  • Перешкоджає виникненню цвілі завдяки силіконовій кромці.

Ширина: 50мм, 40мм, 30мм. (Упаковка 50 м.п.)