ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

zhaluzi

Тканинні ролети відкритого типу

Відкритими тканинні ролети називаються тому, що їх вал не обладнано захисною касетою. При згортанні тканина складається в щільний валик невеликого обсягу. Конструкція роллета гранично проста, що дозволяє зберігати чудовий стан довгі роки. Монтуються ролети на стіну або на стулки так, щоб був перекритий весь проріз вікна. Придбати тканинні ролети відкритого типу можна для будь-яких типів і стилів приміщень. Вони чудово вписуються в інтер'єр спальні, вітальні, кухні, в інтер'єр балкона і лоджії. Тканинні ролети на вікна дуже зручні у використанні і практичні. Спеціальне покриття не дозволяє їм м'яти і припадати пилом. Різноманітність тканин для виготовлення ролет може гармоніювати з будь-яким інтер'єром.

zhaluzi1

 

Тканинні ролети, ролети закритого типу

Тканинні ролети на вікна закритого типу безперечно є істинним шедевром серед усіх існуючих сонцезахисних систем. Ця модель має неперевершений вишуканий і витончений вид, ідеально вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Створює неповторне відчуття надійності, комфорту і затишку. Що стосується управління, то і тут тканинні ролети закритого типу на першому місці за зручністю і функціональністю. Тканина збирається в невелику короб-касету, яка кріпиться у верхній частині вікна. Можна фіксувати положення таких ролет (ролет) автоматично на необхідній висоті за допомогою цепочной конструкції, і, звичайно ж, контролювати надходження світла від ледь видимого затемнення до абсолютної темряви.

zhaluzi2

Стандартні алюмінієві жалюзі

Стандартні горизонтальні жалюзі, з шириною ламелі 25 і 16 мм, є найпоширенішим варіантом сонцезахисних систем. Їх перевага - простота експлуатації і нескладний догляд. Кут нахилу ламелей регулюється спеціальною тростиною. Захист від сонця: легким рухом руки =) ви перетворюєте яскраві пекучі сонячні промені в м'яке комфортне освітлення, змінюючи його інтенсивність від насиченого до напівтемряви, також знижується температура в приміщенні. Горизонтальні жалюзі дають можливість, зберігаючи потік зовнішнього освітлення, приховати приміщення від загального огляду. Ці жалюзі ідеальні для офісних і виробничих приміщень, для домашніх інтер'єрів.zhaluzi3

Вертикальні тканинні жалюзі 127/89 мм

У сучасному світі вертикальні жалюзі набули поширення набагато пізніше горизонтальних, хоча історія їх розвитку починається в далекому минулому. З'явившись на сучасному ринку в широкому розмаїтті кольорів, вертикальні жалюзі з тканини швидко придбали величезне число шанувальників. Можливість підібрати жалюзі під текстуру та колір меблів або шпалер дає безмежні можливості для втілення будь-яких ідей в дизайні інтер'єру. Замінюючи традиційні штори, вертикальні тканинні жалюзі пропускають повітря, не накопичують пил, регулюють денне освітлення. Залежно від ширини вікна вибирають жалюзі «американського» типу, з шириною ламелі 89 мм, або «європейського» типу, з шириною ламелі 127 мм.

zhaluzi4

Приклади робіт