ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Першочерговими для компанії «ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ» є зручність і якість обслуговування наших клієнтів, прагнучи до поставленого завдання, фірма за час успішної роботи на ринку метало - і ПВХ продукції, обзавелися своїм транспортним ресурсом, так що доставка для багатьох підприємств здійснюється нашими власними машинами «МАN» , «Mersedes», вантажопідйомністю від 2,5 - 5 т.

В автопарку «ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ» є довгомірні автомобілі «DAF» вантажопідйомністю 20 тонн, що дозволяють перевозити вантажі до 12 м, таким чином умови доставки стають найбільш вигідними і привабливими для наших покупців, а географія доставок - ширшої!
«Інтерметаллплст» бере на себе завантаження, супровід і розвантаження товару в пункті призначення, а також супровідну документацію.

 

Ми здійснюємо доставку продукції нашого виробництва:

  • Металопродукція: бухти, штрипса, профнастил, металочерепиця, армуючий профіль;
  • ПВХ продукція: вікна і двері ПВХ, профіль і підвіконня ТМ openteck;
  • Вікна, двері і склопакети (на автотранспорті, спеціально обладнаному для перевезення віконних і дверних конструкцій).

 

Без посередників до Києва, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв, Кривий Ріг, Вінницю, Рівне, Луцьк, Суми, Ужгород, Львів, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Одесу, Житомир, Чернівці, а також в довколишні населені пункти будь-якого типу (включаючи села і селища міського типу, і просто селища).

Співпрацюючи з нами, ви відразу відчуєте свою вигоду !!!