ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

sek vorota green

 

Секційні ворота є одним з найбільш поширених типів воріт в Європі. Їх конструкція представляє собою з'єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних шин, які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будови. При відкриванні воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею, не вимагаючи додаткового простору перед воротами.

Секційні ворота «Алютех» мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об'єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.

Широкий вибір колірних рішень

cvet

 

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт і надають будинку елемент престижу і індивідуальності. Секційні ворота з обробкою «під дерево» - це оптимальне рішення для приватних котеджів і будинків, виконаних з дерева, червоної цегли і інших оздоблювальних матеріалів.

 

Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір, який має близьку відповідність колірній палітрі RAL, дозволяє добитися ідеального поєднання кольорів з вікнами, крівлею і фасадом будівлі.

 

 Типи панелей

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом. Якщо необхідне джерело природного освітлення, то в полотно воріт можуть бути вбудовані вікна.

Товщина сендвіч-панелі «Алютех» 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

 tipu vorot

 tipu vorot2

Системи управління

Автоматизовані гаражні ворота, оснащені дистанційним керуванням, легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг. Щоб відкрити ворота, необхідно всього лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті.

Додаткові елементи - пульти дистанційного керування, фотоелементи та багато іншого - допоможуть розширити можливості управління воротами і підвищити безпеку і функціональність всієї системи.

kluchi

 

9 Аргументів на користь секційних воріт «АЛЮТЕХ»

2016 03 19 112408

 

Приклади робіт