Виробництво склопакетів в нашій компанії здійснюється на високотехнологічної автомотізірованних лінії.
Комп'ютеризований метод розкрою скла:
- Автоматична станція мийки та сушки;
- Станція автоматичного складання;
- Комп'ютеризований панельний прес.
В асортимент нашої фірми входять як стандартні склопакети (одно- та двокамерні), так і склопакети всіляких складних форм, склопакети з декоративною розкладкою, склопакети з плівковим покриттям, склопакети з використанням спеціальних стекол, - антивандальні вікна, а енергозберігаюче скло - для проектів з підвищеними вимогами до економії енергії.
Склопакет - об'ємне виріб, що складається з двох або трьох листів скла, з'єднаних між собою по контуру за допомогою дистанційних рамок і герметиків, що утворюють герметично замкнуті камери, заповнені висушеним повітрям або іншим газом.
Для виготовлення склопакетів компанія «ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ» використовує в своєму виробництві крім звичайного полірованого скла спеціальне скло з покриттями, які відрізняються від звичайних такими показниками, як світлопропускання, світловідображення, сонячний фактор, коефіцієнт емісії, а також кольором.
Нарізка скла для виробництва склопакетів проводиться з високою точністю на автоматизованих столах. При переміщенні скло для запобігання від подряпин не торкається поверхні нарізної столу. Перед нарізкою i-скла і iM-скла відбувається зачистка напилення на відстані приблизно 7 мм від краю - ця операція проводиться для запобігання напилення від корозії і забезпечення довготривалої герметичності склопакета. Після нарізки проводиться автоматизована мийка стекол - вона забезпечує чистоту стекол перед виготовлення склопакета. Сушка стекол здійснюється спочатку потоком холодного повітря, потім потоком гарячого повітря. Заповнення склопакета аргоном і його герметизація проводиться також автоматизовано.
Повне заповнення камер склопакета аргоном фіксує газоаналізатор. Для виробництва вікон ПВХ використовуються склопакети з подвійною герметизацією. Застосування якісних західноєвропейських герметиків - запорука довгої служби склопакета.
Випробування на довговічність в акредитованих лабораторіях визначили термін служби 2-камерного склопакета - 10 років.
Енергозберігаючі склопакети: технічні характеристики і різновиди
Такі склопакети, як енергозберігаючі, виконуються з особливого полірованого флоат-скла, поверхня якого покривають спеціальною Низькоемісійні плівкою. Це дозволяє вільно пропускати тепло з вулиці безпосередньо всередину кімнати, а теплові потоки, які прагнуть потрапити назовні, відображати. Тим самим зберігаючи тепло. Візуально пластикові енергозберігаючі вікна нічим не відрізняються від звичайних: вони також прозорі. Всередині - газ аргон, що створює певний тиск усередині склопакетів і запобігає вихід тепла на вулицю.
Це цікаво! Покриття таких склопакетів нешкідливо для домашніх тварин, але в той же час згубно впливає на можливі мікроби.
Енергозберігаючий пакет вікна має на увазі під собою використання під час його виготовлення декількох типів стекол:
1) І-скло. Пакет з таким склом володіє вдосконаленим теплосберегательним ефектом. І-скло - кристально прозоре і м'яке покриття.
Створюється І-скло шляхом нанесення на його поверхню низькоемісійних оптичного покриття на основі оксидів металів із застосуванням спеціальної виробничої техніки, оснащеної системою т.зв. «Магнетронного розпилення».
2)К-скло. На поверхні цього скла є оксид металу, тому воно має більш низьким рівнем прозорості.
В процесі виготовлення К-скла на його поверхню наноситься найтонший шар особливого металооксидних покриття. Це покриття «спікається» зі склом, а тому стає досить міцним і твердим. К-скло, на відміну від попереднього, не боїться механічних пошкоджень і вологості. Його мінус тільки в тому, що воно має менший ефект теплозбереження.
Отже, енергозберігаючі вікна, їх технічні характеристики залежать від виду використовуваного в процесі створення скла і числа камер. А також вони визначаються різновидом склопакета і опором передачі тепла.
І ще. Ступінь опору теплообміну простого однокамерного ПВХ-вікна дорівнює 0, 32, а енергозберігаючих склопакетів з однією камерою - 0, 59. А звичайного двокамерного - 0, 47, а аналогічного тільки енергозберігаючого - 0, 64. Тобто, у порівнянні зі звичайним, енергозберігаючий пакет вікна «тепліше» в 1,5-2 рази.
Вікна теплозберігаючі: їх переваги та недоліки.
Розглянемо переваги енергозберігаючих склопакетів:
2. Вікна з такими склопакетами створюють комфортні умови всередині кімнати як влітку, так і взимку. Наприклад, влітку енергозберігаюче вікно відображає тепло назовні, а всередині кімнати зберігається прохолода, тому кондиціонування не потрібно.
4. Пластикові вікна з енергозберігаючим склом перешкоджають вигоряння килимів, меблів, шпалер та інших предметів кімнати і появи ефекту запотівання.
5. Більше пропускають світла (80-90%), у порівнянні з вікном з 2 камерами і звичайними стеклами.
Є й недоліки. Як зазначалося раніше, склопакети з І-склом коштують дорого. А також вони бояться подряпин і тому їх вставляють покритої стороною всередину. І на свіжому повітрі таке скло може окислюватися, тому слід зберігати підвищену герметичність. Крім того, невідомий термін експлуатації цього покриття. Багато виробників обіцяють, що вікна металопластикові енергозберігаючі прослужать від 20 до 25 років.
Енергозберігаючі вікна: як перевірити на справжність?
Спочатку експерти радять глянути на маркування, що вказує на вид використовуваного скла, числа камер і ступінь енергозбереження. Це необхідна вимога, яке вказує також і на високу якість, довговічність і практичність у енергозберігаючих вікон технічних характеристик.
Далі фахівці радять виконати нескладну перевірку за допомогою відображення полум'я свічки або запальнички. Якщо наблизити полум'я до скла і подивитися на відображення під кутом, то:
1. За кількістю поверхонь - число відображень в однокамерним склопакетом має бути 4, а в двокамерному, відповідно, 6.
2. Якщо в пакеті застосовано скло енергозберігаючого типу, то одне з віддзеркалень полум'я повинно сильно відрізнятися за кольором. По ньому і можна зрозуміти, на яку з поверхонь нанесена плівка теплосберегающая прозора на вікна. Якщо склопакет з однією камерою, то відображення має бути другим за рахунком.
3. Для пакетів з простими стеклами характерно однокольорове відображення язиків полум'я.
Як вибрати енергозберігаючі склопакети - корисні поради
Якщо ви встановлюєте пластикові енергозберігаючі вікна, вам допоможуть наші рекомендації:
1) Розміри склопакетів не повинні бути більше габаритів - 3 х 3, 2 м. Оскільки не можна ставати склопакети великих розмірів, адже дистанційні рамки - вузькі. І тому при температурних коливаннях можлива розгерметизація склопакета і в підсумку - він стане непридатним.
2) Якщо проміжок між стеклами буде більше 25 мм, то вартість склопакета значно збільшиться, а теплоізоляція зменшиться. Рекомендується проміжне відстань - 10-15 мм.
3) Для житлової кімнати найкраще застосовувати вікна з енергозберігаючим склом однокамерні або склопакети з двома камерами.
4) Вибираючи розміри енергозберігаючого пакету вікна, необхідно обов'язково проконсультуватися з фахівцем і прислухатися до його порад.
Крім того, варто згадати і про теплосберегающей плівці для вікон. Це плівка являє собою багатошаровий композитний матеріал, де кожен з шарів не більше кілька мікрометрів і на них нанесено ультратонкі захисне металеве покриття срібла, золота або сплавами хрому або нікелю.
Теплозберігаюча плівка так само, як і склопакети з енергозберігаючим склом, перешкоджають виходу тепла за межі кімнати в холодні пори року. А влітку - завдяки цій плівці в кімнаті створюється комфортна температура. Детальніше про теплосберегающей плівці - читайте в статтях на нашому сайті. Отже, енергоефективні вікна та енергозберігаючі скла - це справді можна назвати революційним відкриттям в методиці скління. Словом сказати, встановлюючи в своїх оселях енергозберігаючі склопакети, ви не тільки заощадите свої гроші, які витрачаєте на енергоресурси (особливо, якщо є лічильники), але і створите комфортний мікроклімат: тепло і затишок в тій кімнаті, де перебуваєте.